Президент США Дональд Трамп знову спровокував конфлікт з Іраном, порушивши недавні переговори. Він висловив загрози щодо можливості відновлення атак на Іран, після чого іранська делегація відмовилася від чотиристоронніх переговорів з США та посередниками. Голова іранської делегації відповів, що їх збройні сили готові відповісти на агресію. Переговори між сторонами зайшли в глухий кут, але тривають непублічні спроби повернути їх за стіл переговорів. Трамп також загрожував вводити збори за прохід через Ормузьку протоку, якщо угода не буде досягнута.

