У ніч на 22 червня в окупованому Криму сталися серія вибухів, після яких жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Вибухи було чути в різних районах півострова, зокрема в Армянську, Феодосії, Севастополі та інших населених пунктах. Є повідомлення про пошкодження Таврійської теплоелектростанції, де внаслідок попередньої атаки утворилися деформовані будівлі та інші пошкодження. Також жителі скаржаться на перебої з електропостачанням у Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. Офіційної інформації від окупаційної влади Криму щодо цих подій поки немає.

