Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США

У переговорах між Іраном, Катаром, Пакистаном та США у Швейцарії був досягнутий прогрес, зокрема у питаннях заморожених активів Ірану та продажу іранської нафти. Сторони домовилися про створення Комітету високого рівня для нагляду за процесом переговорів та робочих груп. Технічні переговори триватимуть до кінця тижня. Також угоджено створення групи з усунення конфліктів для припинення військових операцій у Лівані. Проте після погроз президента США Дональда Трампа щодо контролю над Ормузькою протокою, переговори зайшли в глухий кут.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *