У Чернівцях викрили масштабну схему розкрадання газу на майже 90 млн грн

У Чернівцях виявили схему розкрадання газу, яка призвела до збитків у розмірі щонайменше 87,5 млн гривень. Зловмисники незаконно підключилися до газорозподільної системи, крали газ для опалення місцевої котельні. Цю справу передали до правоохоронних органів. Нафтогаз планує вимагати компенсацію завданої шкоди та назве організаторів схеми. Глава Нафтогазу наголосив, що крадіжки газу від бюджетних споживачів призводять до великих збитків, особливо в умовах газової кризи.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *