Російські війська здійснили атаку на автозаправну станцію на околиці міста Суми, що спричинило поранення трьох мирних жителів. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Григоров. Він зазначив, що російський безпілотник атакував станцію, а також пошкодив автомобілі. Наслідки цієї атаки наразі уточнюються.

