Оман уклав угоду з Міжнародною морською організацією ООН про відкриття тимчасового транзитного коридору для суден в Ормузькій протоці без оплати митних зборів. Це рішення визначене важливістю протоки для світової економіки та дотриманням міжнародного морського права. Судна повинні взаємодіяти з ІМО та дотримуватися встановлених координат. Цей крок став можливим завдяки домовленостям між США та Іраном. Іран раніше оголосив про закриття протоки, але армія США заперечила це. Уже за останню добу через Ормузьку протоку пройшло 19 мільйонів барелів нафти.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *