Київська електричка знову працюватиме по повному залізничному кільцю, яке було закрите протягом двох місяців на ремонт. З 28 червня міст між станціями Почайна та Райдужний буде відкрито для руху. На мосту було проведено ремонт несучих конструкцій, додано нові елементи колій та захист від корозії для підвищення безпеки руху поїздів.

