Президент України Володимир Зеленський оголосив, що ретранслятори на території Білорусі, які використовувалися для коригування російських ударів по українських містах, більше не працюють з 22 червня. Зеленський заявив, що не впевнений, чи демонтували ці ретранслятори, але підтвердив їхню неактивність. Він вимагав від президента Білорусі Олександра Лукашенка демонтувати це обладнання протягом тижня. Зеленський зазначив, що ці ретранслятори були використані для ударів по деяких областях України, і зазначив чотири конкретних локації цього обладнання в Білорусі.

