Конституційний суд Чехії зобов’язав уряд пустити президента на саміт НАТО

Конституційний суд Чехії вирішив, що уряд повинен дозволити президентові брати участь у липневому саміті НАТО в Анкарі. Це сталося після конфлікту між президентом Петром Павелом та прем’єр-міністром Андреєм Бабішем щодо того, хто має представляти Чехію на цьому саміті. Суд вирішив, що участь президента в самітах НАТО є важливою та повинна бути забезпечена, забезпечивши необхідну співпрацю та організаційні питання.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *