Омбудсман Ольга Решетилова висловила пропозицію переглянути структуру 425-го окремого штурмового полку “Скеля”, який, за її словами, має розмір дивізії, але управляється як полк. Вона вважає, що така кількість особового складу важко контролювати і потрібні управлінські рішення. Решетилова пропонує створити штурмові підрозділи в кожному корпусі замість окремих видів військ. Також вона висловила занепокоєння щодо мобілізації осіб із залежностями у полку “Скеля”. ДБР розпочало кримінальну справу щодо можливих катувань та смертей у цьому полку. Омбудсман та Уповноважений з прав людини закликають ретельно розглянути ситуацію в штурмових підрозділах.

