Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі

Російські війська вранці 25 червня атакували автозаправні станції у Сумах і Запоріжжі. Інцидент був підтверджений в.о. міського голови Сум Артемом Кобзарем та головою Запорізької ОВА Іваном Федоровим. У Сумах було зафіксовано влучання безпілотного літального апарату типу “Молнія” у одну з автозаправних станцій, що спричинило пожежу. Інформація про постраждалих поки уточнюється. Іван Федоров заявив, що дим, який спостерігають місцеві мешканці, є наслідком російської атаки на АЗС.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *