Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру

На Дніпропетровщині викрито схему незаконного користування надрами, яку організували на базі одного з комунальних підприємств. За даними слідства, протягом шести років підприємство з Криворізького району здійснювало централізоване водопостачання для 11 населених пунктів, використовуючи підземні свердловини без необхідних дозволів. Вони не сплачували обов’язкові платежі за користування надрами та водними ресурсами до бюджету. Збитки для держави виявилися понад 85 мільйонів гривень через незаконне видобуток понад 400 тисяч кубічних метрів води. Директору підприємства повідомили про підозру у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *