У Львові перевіряють роботу систем кондиціювання у громадському транспорті. За результатами нещодавньої інспекції виявлено несправність охолоджувальних систем у шести автобусах та двох тролейбусах. Відповідно, перевізників притягнули до адміністративної відповідальності. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомляє Львівська міська рада.

Зазначається, що протягом останніх двох тижнів зафіксовано 28 випадків проблем із кондиціонерами у транспортних засобах. Нещодавній контроль виявив порушення у шести автобусах та в двох тролейбусах. Перевізники отримали штраф у розмірі 1700 гривень за кожну несправність. Найбільше проблем зафіксовано в ТзОВ “Фіакр-Львів” (4 випадки) та ПАТ “Львівське АТП-14630” (2 випадки). Щодо електротранспорту, згідно з договором із ЛКП “Львівелектротранс”, штрафи не передбачено. За порушення відповідальність несуть керівники депо та підприємства.

На сьогодні у Львові охолоджувальні системи обладнані приблизно в 180 автобусах із 500 та в понад 60 одиницях електротранспорту. Водночас понад 30 маршрутів не мають кондиціонерів взагалі. Щоб пасажири могли заздалегідь планувати комфортність поїздок, на транспортних засобах розміщують спеціальні наліпки, які інформують про відсутність системи охолодження.

У міськраді наголосили, що контроль за роботою транспорту здійснюється протягом всього року, але влітку акцент робиться на перевірці кондиціонерів. Наразі перевірено майже 80% автобусів із встановленими охолоджуючими системами. Крім того, понад 60 із 134 трамваїв і тролейбусів Львова мають працюючі кондиціонери.

Нагадаємо, на дорогах України через підвищення температури повітря на дорогах державного значення запроваджуються сезонні обмеження руху для великовагового транспорту.

У Львові підвищили ціни на проїзд

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *