Україна та Росія здійснили обмін полоненими, у результаті якого додому повернулися 160 українських військових, які перебували у полоні з 2022 року. Серед звільнених були представники різних військових підрозділів, які захищали державу на різних напрямках. Загалом звільнено 115 оборонців Маріуполя, а також інших військовослужбовців. Вони пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування та підуть на реабілітацію після тривалої ізоляції у полоні. Координаційний штаб висловив вдячність США та ОАЕ за підтримку у проведенні обміну, а також усім державним структурам та організаціям, які допомагали у цьому процесі. За весь час своєї діяльності Координаційний штаб повернув з неволі 9606 військових та цивільних осіб.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *