Президент США Дональд Трамп заявив про те, що Іран атакував судна в Ормузькій протоці, порушивши домовленості щодо припинення вогню. Цю новину повідомив у п’ятницю Associated Press. В результаті атаки один безпілотник пошкодив верхню палубу одного з кораблів, але судно змогло продовжити рух. США збили ще три безпілотники, які направлялись на це судно. Трамп назвав атаку “безглуздим порушенням” угоди про припинення вогню. Хоча президент не вказав, яке саме судно постраждало та коли сталася атака, ЗМІ повідомляли, що корабель був атакований біля узбережжя Оману. Нагадаємо, що США та Іран наразі перебувають на переговорах стосовно умов мирної угоди, включаючи питання про прохід суден через Ормузьку протоку та урегулювання ядерної програми Ірану. Згідно тимчасової угоди, сторонам дали 60 днів на узгодження цих питань.

