Іран та США уклали угоду про припинення вогню, але конфлікт між ними триває. Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що буде відповідати насильством на будь-яке насильство з боку Ірану. Обидві сторони звинувачують одна одну в порушенні умов перемир’я. Президент Трамп вже раніше звинуватив Іран у порушенні угоди про припинення вогню. Угода між країнами передбачає відкриття Ормузької протоки та напрацювання деталей перемир’я протягом 60 днів.

