У місті Дрогобич поліція затримала чоловіка, який пошкодив меморіал Жертвам німецької окупації з часів 1941-1944 років. Поліцейські виявили відеозапис, де чоловік вчиняє наругу над пам’ятником. Після проведення розшукових заходів зловмисника встановили – це 32-річний місцевий мешканець. Виявлено, що чоловік був п’яним і діяв з хуліганських мотивів. Зараз вирішується питання про оголошення підозри та застосування запобіжних заходів до затриманого.

