Українські громадяни, які були утримані у неволі в Росії після окупації деяких областей України, повернулися додому. Серед них були люди різного віку, від 35 до 66 років. Омбудсмен Дмитро Лубінець повідомив, що це стало можливим завдяки його роботі з російським омбудсменом з прав людини. Деяких українців затримали через їхні зв’язки з ЗСУ, а інших – під час російського вторгнення. Одного з громадян викрали з дому, оскільки його сини служили у ЗСУ, а іншого – по дорозі на роботу. Серед звільнених був і доброволець, який приєднався до бригади в Маріуполі.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *