Іран відповів на удари США по своїх об’єктах у Кувейті та Бахрейні, використовуючи безпілотники і ракети. За інформацією з американського телеканалу CNN, Іранська революційна гвардія (КВІР) та телеканал Press TV повідомили про це. КВІР заявив, що удари США порушили режим припинення вогню і призведуть до зупинення дипломатичних процесів. Удари Ірану були спрямовані на ключові об’єкти військової інфраструктури США у Кувейті та Бахрейні. Іранські військові стверджують, що діяли у відповідь на атаки військових США та обіцяють ніщівну відповідь. Раніше американські військові заявили про нові удари по Ірану після нападу на торгове судно в Ормузькій протоці.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *