Українське Міністерство закордонних справ повідомило про нічну атаку Росії на судна у Чорному морі, одне з яких належить Туреччині. Міністр закордонних справ Андрій Сибіга заявив, що це сталося відразу після візиту турецької делегації до Росії. Українські ВМС врятували екіпаж судна, але один член екіпажу загинув. Росія також атакувала ще два судна під прапорами Палау та Белізу. Міністр закликав міжнародну спільноту реагувати на цю агресію Росії, яка порушує міжнародне право та свободу судноплавства. Нагадаємо, що перед цим міністр закордонних справ Туреччини відвідав Москву та зустрівся з президентом Росії Путіним.

