У понеділок у семи областях України сталося знеструмлення через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Найгірша ситуація у Донецькій та Херсонській областях через пошкоджене обладнання. Також є знеструмлені райони на Сумщині, Харківщині, Миколаївщині, Чернігівщині та Запоріжжі. Енергетики почали аварійно-відновлювальні роботи. Споживання електроенергії зросло через спеку, але енергетики радять громадянам зменшити споживання в період з 10:00 до 16:00, коли працюють сонячні електростанції найефективніше.

