Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”

На Івано-Франківщині виявили корупційну схему у санаторії, де фіктивно працевлаштовували 37 осіб, які не виконували жодних обов’язків. Збитки для держави складають більше 15,3 мільйонів гривень. Організаторкою схеми була заступниця директорки, яка разом з іншими співробітниками використовувала недійсних працівників для отримання фінансової вигоди. Підозрюваним оголошено підозру за незаконне заволодіння майном у великих розмірах. Суд встановив заставу для них від 998 тисяч до 1,6 мільйона гривень. Наразі триває досудове розслідування під контролем прокуратури.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *