На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл

У Чернігівській області влада прийняла рішення про обов’язкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів з 1 липня. Евакуювати мешканців будуть з таких сіл, як Прибинь, Шишківка, Рудня, Лемешівка, Мощенка, Вороб’ївка, Камінь, Кам’янська Слобода, Карабани, Чайкине, Газопровідне, Олександрівка. Також продовжать евакуацію з семи інших сіл, де вона розпочалася зимою. Усього у цих населених пунктах залишається близько тисячі жителів, включаючи 120 дітей. Час на евакуацію – два місяці.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *