В Україні викрили схему втручання у роботу електро- та газових лічильників

Українська поліція розкрила широкомасштабну схему втручання у роботу електро- та газових лічильників. Зловмисники змінювали прилади так, щоб вони показували менший обсяг спожитих ресурсів. Це дозволяло підприємцям та організаціям, зокрема промисловим, значно зменшувати суму платежів за комунальні послуги та завдавати збитків державі. Організатором незаконної схеми виявився житель Львівщини, який вже мав проблеми з законом за подібні дії. Він мав мінілабораторію у машині для мобільності. Учасники злочинної групи діяли у п’яти областях та Києві, обслуговуючи клієнтів та втручаючись у роботу лічильників. За послуги зловмисників клієнти платили великі суми грошей. Поліція затримала одного з злочинців, який отримав 5 тисяч доларів за свої послуги. Ліквідовано лабораторію та вилучено обладнання для маніпулювання лічильниками. Двом фігурантам вже оголошена підозра, їм загрожує до 15 років ув’язнення. Досудове розслідування триває, іншим учасникам змови також буде надана правова оцінка.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *