Зранку у середу у п’яти регіонах України відбулися знеструмлення через атаки на енергетичну інфраструктуру та погіршення погодних умов. У Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях були позбавлені електропостачання та розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Також через негоду було знеструмлено 20 населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині. Електроспоживання знизилося через безхмарну погоду, що призвело до ефективної роботи сонячних електростанцій і зменшення обсягу споживаної енергії. Енергетики рекомендували громадянам використовувати електроприлади в період найбільшої ефективності сонячних електростанцій та обмежити споживання енергії вечерями.

