На Дніпропетровщині викрито дві групи, які протягом пів року займалися незаконною вирубкою лісозахисних смуг у Павлоградському районі. У цих групах було 15 місцевих жителів, включаючи двох правоохоронців. Вони вирубували дерева, такі як акація, ясен і дуб, без необхідних дозволів і потім продавали їх через Інтернет на території області. За цей період було знищено понад 1000 дерев, а збитки для довкілля оцінили в майже 14 млн грн. Поліція провела понад 30 обшуків, під час яких було вилучено різне обладнання, гроші, зброю, наркотичні речовини та інші докази протиправної діяльності. Усі учасники групам було пред’явлено звинувачення у незаконній порубці лісу.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *