Укренерго повідомило, що вранці в четвер через російські удари сталося нове знеструмлення у п’яти регіонах України. Це стало причиною збільшення споживання електроенергії на 3,7%, оскільки люди активно використовують кондиціонери через спекотну погоду. Укренерго закликає громадян використовувати енергію раціонально, переносячи активне споживання на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій та обмежуючи споживання у вечірні години.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *