У Києві вранці 25 червня сталася часткова знеструмлення. Місцевий оператор електромереж ДТЕК повідомив про аварійні відключення, які діють на лівому березі міста за командою Укренерго. Людей просять ощадливо використовувати електроенергію, щоб зберегти стабільність енергосистеми. Наразі не відомо, що саме призвело до цих відключень, а також чи можуть вони статися на правому березі міста.

