Учора ввечері російські безпілотники продовжили атакувати місто Суми української області. У результаті цих атак була поранена дитина, а також пошкоджені будинки та автомобілі. Очільник Сумської обласної адміністрації Олег Григоров повідомив про це. Він зазначив, що завдяки захисним системам значна кількість ворожих безпілотників була знищена ще до того, як вони змогли досягти населеного пункту. Однак під час знищення одного з безпілотників постраждав 13-річний хлопчик, якому була надана медична допомога. Щасливо, життю підлітка нічого не загрожує. Також внаслідок атак були пошкоджені будинки та автомобілі у місті. Усі наслідки події наразі уточнюються. Григоров також опублікував відео зі знищенням одного з ворожих безпілотників.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *