Українські правоохоронні органи виявили чотирьох людей, які співпрацювали з російською ФСБ і підпалювали автомобілі у Кіровоградській та Одеській областях. Зловмисники були завербовані та обіцяли “легкі заробітки” у Тelegram-каналах. Вони погодилися підпалювати авто Збройних сил за гроші від ФСБ. Один з них навіть спробував підпалити службовий мультівен українських військових та зняти це на відео для російських замовників. Затриманим оголошено про підозру, їм загрожує до 10 років ув’язнення.

