Сумська обласна військова адміністрація повідомила, що три людини отримали поранення в результаті обстрілів автозаправних станцій росіянами. Наразі всі постраждалі отримують необхідну медичну допомогу. Очільник адміністрації Олег Григоров провів нараду з керівниками мереж АЗС, правоохоронцями та рятувальниками, де обговорили заходи безпеки на подібних об’єктах та посилення захисту паливної інфраструктури.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *