Президент України Володимир Зеленський оголосив, що з початку війни з Росією вже понад 9500 українців повернулися з російського полону. Тільки у 2026 році вдалося врятувати 1596 осіб. Нещодавно звільнили ще 160 українських військовослужбовців, більшість з яких були утримувані з 2022 року. Зеленський підкреслив важливість повернення кожного українця з полону і наголосив на необхідності підтримки їх після повернення додому. Він також подякував переговорній групі та українським військовим за роботу з обміном полоненими.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *