Іспанський футбольний клуб Бетіс виявив зацікавленість у українському футболісті Артемі Довбику. Вони хотіли взяти його в оренду на один сезон з можливістю викупу за 15 мільйонів євро, але Рома відмовилася від такої угоди. Римський клуб шукає покупця для Довбика, щоб мати кошти на нового форварда. В минулому сезоні Довбик виступав за Рому у 18 матчах, забив три голи і зробив дві асисти.

