Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук виборола срібну медаль на Кубку світового виклику з художньої гімнастики у Клуж-Напока, Румунія. Вона отримала друге місце у багатоборстві з результатом 112.000 балів. Переможницею стала Дар’я Варфоломєєва з Німеччини, а третє місце посіла Тахміна Ікромова з Узбекистану. Ще одна українка, Любов Горащенко, посіла 32-ге місце. Таїсія Онофрійчук також пройшла до всіх чотирьох фіналів у окремих вправах. Її виступи можна буде побачити у неділю, 28 червня.

