Національний банк України продовжує підтримувати обсяги продажу валюти на рекордно високому рівні. За останній тиждень НБУ продав понад 1 мільярд доларів на міжбанківському валютному ринку, що є третім за обсягами з початку року. Це вже третій тиждень поспіль, коли банк продає понад 1 мільярд доларів. Загалом за останні півроку Нацбанк продав на міжбанку понад 22 мільярди доларів, не купуючи валюту. Для забезпечення попиту на ринку банк використовує власні резерви.

