Сьогодні вночі окупанти з Росії запустили декілька балістичних ракет у бік Києва. В результаті сталося щонайменше сім вибухів, які вже мають наслідки. Начальник Київської МВА Тимур Ткаченко повідомив, що у Дарницькому районі міста внаслідок атаки РФ виникли пожежі за декількома адресами. Одна людина отримала поранення. Ткаченко також зазначив, що одна з пожеж сталася поблизу житлового будинку, а інша – у СТО та нежитловій будівлі.

