Двоє винуватців смертельних ДТП отримали вироки

Суди винесли обвинувальні вироки у двох кримінальних провадженнях щодо смертельних ДТП. У Сумах правоохоронець збив 23-річну дівчину на пішохідному переході, її відвели до покарання у вигляді 5 років ув’язнення та позбавлення права керувати автомобілем. Також йому доведеться виплатити понад 700 тис. грн моральної шкоди. У Чернігові військовослужбовець перевищив швидкість, збив жінку на дорозі і отримав покарання у вигляді 4 років ув’язнення. Ще одне провадження триває у Донецькій області, де правоохоронець скоїв ДТП з тяжкими наслідками.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *