У четвер у деяких районах Києва були аварійні відключення електропостачання через технічні проблеми в енергосистемі, як повідомило Укренерго. Це сталося через технологічне порушення на одному з енергооб’єктів. Енергетики вже почали аварійно-відновлювальні роботи, щоб якнайшвидше відновити пошкоджене обладнання. Обмеження з електропостачанням будуть відмінені після стабілізації ситуації. Також було повідомлено про відключення електроенергії на лівому березі Києва та в деяких інших районах столиці. Крім того, на ранок того ж дня були знеструмлені деякі регіони України через російські удари по електричній інфраструктурі.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *