Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами

Українські правоохоронні органи виявили чотирьох людей, які співпрацювали з російською ФСБ і підпалювали автомобілі у Кіровоградській та Одеській областях. Зловмисники були завербовані та обіцяли “легкі заробітки” у Тelegram-каналах. Вони погодилися підпалювати авто Збройних сил за гроші від ФСБ. Один з них навіть спробував підпалити службовий мультівен українських військових та зняти це на відео для російських замовників. Затриманим оголошено про підозру, їм загрожує до 10 років ув’язнення.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *