Національний банк України продовжує підтримувати обсяги продажу валюти на рекордно високому рівні. За останній тиждень НБУ продав понад 1 мільярд доларів на міжбанківському валютному ринку, що є третім за обсягами з початку року. Це вже третій тиждень поспіль, коли банк продає понад 1 мільярд доларів. Загалом за останні півроку Нацбанк продав на міжбанку понад 22 мільярди доларів, не купуючи валюту. Для забезпечення попиту на ринку банк використовує власні резерви.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *