Сьогодні вранці 22 квітня у Києві в окремих районах міста виникли проблеми з електропостачанням. Спочатку світло зникло у лівобережній частині міста, зокрема в Дніпровському районі. Пізніше до цього приєдналися й Дарницький район. Проблеми з електропостачанням також виявлені на правому березі міста, зокрема у Голосіївському районі. Через це тимчасово припинено рух фунікулера. Інформацію про перебої зі світлом поширили місцеві пабліки.

