Головний тренер Динамо Ігор Костюк заявив, що команда готова до старту в кваліфікації Ліги Європи, де вони зіграють проти румунської Університатею Клуж. Він підкреслив, що важких суперників у таких турнірах не буває, тому команда готується до поєдинків серйозно. Костюк наголосив на важливості підготовки і концентрації на власних можливостях, але також зазначив, що вивчатимуть суперника, його сильні та слабкі сторони. Тренер закликав гравців бути готовими перемагати будь-яких суперників і налаштовуватися на високий рівень конкуренції.

