Міський голова на Київщині був обвинувачений у заволодінні землею та розтраті бюджетних коштів на понад 75 мільйонів гривень. За даними прокуратури, він використовував підставних осіб для оформлення земель у приватну власність, а потім легалізував їх через укладання угод з третіми особами. Також йдеться, що він штучно змінював координати земель, щоб перенести їх на більш цінні території. Крім цього, були зафіксовані факти розтрати бюджетних коштів на озеленення території. Прокуратура звернулася до суду з клопотанням про тримання під вартою з альтернативою застави у розмірі 75 мільйонів гривень, а також про відсторонення від посади. У службовому кабінеті посадовця були зафіксовані розмови, які можуть свідчити про незаконну приватизацію земель та одержання неправомірної вигоди.

